DID - CHAIN DID420D 104C - 12200497
17,67incl. BTW
17,67incl. BTW

17,67incl. BTW
| Type | Ketting |
|---|---|
| Links | 104 |
| Afdichtingstype | Niet-afgedicht |
| Treksterkte | 17,7 kN (3970 lb) |
| Master Link Connector Type | Clip |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Treksterkte metrisch | 17,7 kN |
| Treksterkte Imperial | 3970 lb |
| Maximale Motorinhoud (Offroad) | 85 cc |
| Aantal Links | 104 |
| Kettingmaat | 420 |
|---|---|
| Merk | DID |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Staal |
| Productnaam | Aandrijfketting |
| Ketentype | 420 D |
| Grootte | 420 |
| Model | Standaard Serie |
| Gewicht | 0,70 kg/100 Links |
| COLOR | Staal |
| Maximale motorinhoud (Straat) | 85 cc |
