DP BRAKES - BRAKE PAD SINTERED CAN AM DP73 - 17213645
29,85incl. BTW
29,85incl. BTW

29,85incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 8,5 mm |
| Rijstijl | UTV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 6-1/8" |
| Lengtemaat | 155 mm |
| Breedte Imperial | 1-47/64" |
| Breedte (Metrisch) | 44,2 mm |
| Dikte | 8,5 mm (21/64") |
|---|---|
| Breedte | 44,2 mm (1-47/64") |
| Lengte | 155 mm (6-1/8") |
| Montagepositie | Voor |
| Materiaal | Koperlegering |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Merk | DP BRAKES |
| Thickness Imperial | 21/64" |
