DP BRAKES - BRAKE PAD SINTERED SURRON DP73 - 17213658
30,15incl. BTW
30,15incl. BTW

30,15incl. BTW
| Merk | DP BRAKES |
|---|---|
| Thickness Metric | 6,8 mm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 2-43/64" |
| Lengtemaat | 68 mm |
| Breedte Imperial | 1-1/2" |
| Breedte (Metrisch) | 38,5 mm |
| Dikte | 6,8 mm (17/64") |
|---|---|
| Breedte | 38,5 mm (1-1/2") |
| Lengte | 68 mm (2-43/64") |
| Montagepositie | Achter , Voor |
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set van 2 |
| Thickness Imperial | 17/64" |
