DP BRAKES - BRAKE PAD SINTRD DP731 - 17213704
30,15incl. BTW
30,15incl. BTW

30,15incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7,9 mm |
| Rijstijl | Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Niveau 1 |
| Imperiale Lengte | 3-11/32" |
| Lengtemaat | 85 mm |
| Dikte | 7,9 mm (5/16") |
| Lengte | 85 mm (3-11/32") |
|---|---|
| Montagepositie | Voor |
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set |
| Stijl | Multifunctioneel |
| Merk | DP BRAKES |
| Thickness Imperial | 5/16" |
