EBC - BRAKE PAD CARBON TT DIRT - 17221195
40,20incl. BTW
40,20incl. BTW

40,20incl. BTW
| Type | Koolstof |
|---|---|
| Thickness Metric | 9 mm |
| Rijstijl | Off-Road , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Dikte | 9 mm (23/64") |
| Materiaal | Carbon |
|---|---|
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set |
| Stijl | Multifunctioneel |
| Merk | EBC |
| Thickness Imperial | 23/64" |
