EBC - BRAKE ROTOR FIX D SERIES RND - 17110104
110,53incl. BTW
110,53incl. BTW

110,53incl. BTW
| Type | One Piece (Vast) |
|---|---|
| Afschroefpatroon | 4-Gat |
| Remoppervlak | Solide |
| Dikte | 3,5 mm |
| Buitendiameter | 200 mm |
| Vorm | Rond |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Remschijf |
| Stuks | Elk |
| Merk | EBC |
| Boutgatcirkel | 67,0 mm |
