EBC - BRAKE ROTOR FIX D SERIES RND - 17110527
110,53incl. BTW
110,53incl. BTW

110,53incl. BTW
| Type | One Piece (Vast) |
|---|---|
| Afschroefpatroon | 6 Gaten |
| Remoppervlak | Geboord |
| Dikte | 4,0 mm |
| Buitendiameter | 260 mm |
| Model | D Serie |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Zink , Warmtebehandeld Koolstofstaal |
|---|---|
| Productnaam | Remschijf |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Zink |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Stevige Bevestiging |
| Merk | EBC |
| Boutgatcirkel | 130,0 mm |
