EBC - BRAKE ROTOR FIX D SERIES RND - 17110547
110,53incl. BTW
110,53incl. BTW

110,53incl. BTW
| Merk | EBC |
|---|---|
| Afschroefpatroon | 4-Gat |
| Remoppervlak | Geboord |
| Dikte | 4,0 mm |
| Buitendiameter | 240 mm |
| Model | D Serie |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Warmtebehandeld Koolstofstaal |
| Productnaam | Remschijf |
| Stuks | Elk |
| Boutgatcirkel | 130,0 mm |
