EBC - BRAKE ROTOR FIX D SERIES RND - 17111161
110,53incl. BTW
110,53incl. BTW

110,53incl. BTW
| Type | One Piece (Vast) |
|---|---|
| Afschroefpatroon | 3-Gaten |
| Remoppervlak | Geboord |
| Dikte | 4,5 mm |
| Buitendiameter | 178 mm |
| Model | D Serie |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Roestvrij staal , Zink |
|---|---|
| Productnaam | Remschijf |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Roestvrij staal , Zink |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Stevige Bevestiging |
| Merk | EBC |
| Boutgatcirkel | 76 mm |
