EBC - BRAKE ROTOR FIX D SERIES RND - 17111212
110,53incl. BTW
110,53incl. BTW

110,53incl. BTW
| Type | One Piece (Vast) |
|---|---|
| Afschroefpatroon | 4-Gat |
| Remoppervlak | Geboord |
| Dikte | 3,5 mm |
| Buitendiameter | 190 mm |
| Model | D Serie |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam | Remschijf |
| Kleur/Afwerking | Zilver |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Stevige Bevestiging |
| Merk | EBC |
| Boutgatcirkel | 110,0 mm |
