EBC - BRAKE ROTOR FIX D SERIES RND - MD6028D
110,53incl. BTW
110,53incl. BTW

110,53incl. BTW
| Type | One Piece (Vast) |
|---|---|
| Afschroefpatroon | 6 Gaten |
| Remoppervlak | Gesleufte |
| Dikte | 3,5 mm |
| Buitendiameter | 245 mm |
| Binnendiameter | 118,2 mm |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam | Remschijf |
| Kleur/Afwerking | Roestvrij staal |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Stevige Bevestiging |
| Merk | EBC |
| Boutgatcirkel | 134,0 mm |
