EBC - BRAKE ROTOR FIX RND - 17103525
157,88incl. BTW
157,88incl. BTW

157,88incl. BTW
| Type | One Piece (Vast) |
|---|---|
| Afschroefpatroon | 5-Gaten |
| Remoppervlak | Geboord |
| Dikte | 5,0 mm |
| Buitendiameter | 300 mm |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam | Remschijf |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Roestvrij staal |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Stevige Bevestiging |
| Merk | EBC |
| Boutgatcirkel | 130,0 mm |
