EBC - BRAKE ROTOR FLT RND UN - 17102868
299,16incl. BTW
299,16incl. BTW

299,16incl. BTW
| Type | Tweedelig (Zwevend) |
|---|---|
| Afschroefpatroon | 6 Gaten |
| Remoppervlak | Geboord |
| Dikte | 5,0 mm |
| Buitendiameter | 305 mm |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Aluminium , Roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam | Remschijf |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Roestvrij staal |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Volledig Zwevend |
| Merk | EBC |
| Boutgatcirkel | 80,0 mm |
