HOT CAMS - CAM CRF150R 07 STG 1 - 09250131
371,75incl. BTW
371,75incl. BTW

371,75incl. BTW
| Type | Fase 1 |
|---|---|
| Inlaatnok lijn gemonteerd Imperial | 104,500° |
| Inname Duur Imperiaal | 238° |
| Exhaust Lobe Centerline Imperial | 98.500° |
| Uitlaatliftmeting | 7,45 mm |
| Middellijn Inlaatlob | 104.500° |
| Uitlaatlob Middellijn | 98.500° |
| Inlaatduur | 238° |
| Uitlaatduur | 265° |
| Uitlaatlift | 7,45 mm |
|---|---|
| Intakelift | 8,00 mm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Toepassing | Inlaat , Uitlaat |
| Productnaam | Nokkastok |
| Stuks | Elk |
| Merk | HOT CAMS |
| Uitlaatduur Imperiaal | 265° |
