HOT CAMS - CAM CRF150R 07 STG 2 - 09250132
371,75incl. BTW
371,75incl. BTW

371,75incl. BTW
| Type | Fase 2 |
|---|---|
| Inlaatnok lijn gemonteerd Imperial | 110,500° |
| Inname Duur Imperiaal | 254° |
| Exhaust Lobe Centerline Imperial | 100.750° |
| Inname Hefvermogen | 8,70 mm |
| Uitlaatliftmeting | 7,75 mm |
| Middellijn Inlaatlob | 110.500° |
| Uitlaatlob Middellijn | 100,750 ° |
| Inlaatduur | 254° |
| Uitlaatduur | 273,5° |
| Uitlaatlift | 7,75 mm |
|---|---|
| Intakelift | 8,70 mm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Toepassing | Inlaat , Uitlaat |
| Productnaam | Nokkastok |
| Stuks | Elk |
| Merk | HOT CAMS |
| Uitlaatduur Imperiaal | 273,5° |
