HOT CAMS - CAM CRF250R STG 2 1265-2 - 09250846
443,25incl. BTW
443,25incl. BTW

443,25incl. BTW
| Type | Fase 2 |
|---|---|
| Inlaatnok lijn gemonteerd Imperial | 107° |
| Inname Duur Imperiaal | 255° |
| Exhaust Lobe Centerline Imperial | 107° |
| Uitlaatliftmeting | 8,84 mm |
| Middellijn Inlaatlob | 107° |
| Uitlaatlob Middellijn | 107 ° |
| Inlaatduur | 255° |
| Uitlaatduur | 266° |
| Uitlaatlift | 8,84 mm |
|---|---|
| Intakelift | 9,14 mm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Toepassing | Inlaat , Uitlaat |
| Productnaam | Nokkastok |
| Stuks | Elk |
| Merk | HOT CAMS |
| Uitlaatduur Imperiaal | 266° |
