HOT CAMS - CAM CRF250R STG 3 - 09250269
525,88incl. BTW
525,88incl. BTW

525,88incl. BTW
| Type | Fase 3 |
|---|---|
| Inlaatnok lijn gemonteerd Imperial | 108,500° |
| Inname Duur Imperiaal | 254° |
| Exhaust Lobe Centerline Imperial | 102.750° |
| Inname Hefvermogen | 8,61 mm |
| Uitlaatliftmeting | 8,13 mm |
| Middellijn Inlaatlob | 108.500° |
| Uitlaatlob Middellijn | 102,750° |
| Inlaatduur | 254° |
| Uitlaatduur | 261,5° |
| Uitlaatlift | 8,13 mm |
|---|---|
| Intakelift | 8,61 mm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Toepassing | Inlaat , Uitlaat |
| Productnaam | Nokkastok |
| Stuks | Elk |
| Merk | HOT CAMS |
| Uitlaatduur Imperiaal | 261,5° |
