HOT CAMS - CAM CRF250R/X - 09250049
441,05incl. BTW
441,05incl. BTW

441,05incl. BTW
| Type | Fase 1 |
|---|---|
| Inlaatnok lijn gemonteerd Imperial | 104° |
| Inname Duur Imperiaal | 244° |
| Exhaust Lobe Centerline Imperial | 99° |
| Inname Hefvermogen | 8,10 mm |
| Uitlaatliftmeting | 8,10 mm |
| Middellijn Inlaatlob | 104° |
| Uitlaatlob Middellijn | 99° |
| Inlaatduur | 244° |
| Uitlaatduur | 250° |
| Uitlaatlift | 8,10 mm |
|---|---|
| Intakelift | 8,10 mm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Toepassing | Inlaat , Uitlaat |
| Productnaam | Nokkastok |
| Stuks | Elk |
| Merk | HOT CAMS |
| Uitlaatduur Imperiaal | 250° |
