HOT CAMS - CAM CRF250R/X STG 2 - 09250082
457,55incl. BTW
457,55incl. BTW

457,55incl. BTW
| Type | Fase 2 |
|---|---|
| Inlaatnok lijn gemonteerd Imperial | 104,500° |
| Inname Duur Imperiaal | 254° |
| Exhaust Lobe Centerline Imperial | 103° |
| Inname Hefvermogen | 8.640 mm |
| Uitlaatliftmeting | 8,970 mm |
| Middellijn Inlaatlob | 104.500° |
| Uitlaatlob Middellijn | 103° |
| Inlaatduur | 254° |
| Uitlaatduur | 262° |
|---|---|
| Uitlaatlift | 8.970 mm |
| Intakelift | 8.640 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Toepassing | Inlaat , Uitlaat |
| Productnaam | Nokkastok |
| Stuks | Elk |
| Merk | HOT CAMS |
| Uitlaatduur Imperiaal | 262° |
