HOT CAMS - CAM RPTR 350 STG 1 - 09250326
348,87incl. BTW
348,87incl. BTW

348,87incl. BTW
| Type | Fase 1 |
|---|---|
| Inlaatnok lijn gemonteerd Imperial | 107,500° |
| Inname Duur Imperiaal | 250° |
| Inname Hefvermogen | 10,00 mm |
| Uitlaatliftmeting | 10,00 mm |
| Middellijn Inlaatlob | 107.500° |
| Uitlaatlob Middellijn | 107.500° |
| Inlaatduur | 250° |
| Uitlaatduur | 250° |
| Uitlaatlift | 10,00 mm |
|---|---|
| Intakelift | 10,00 mm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Toepassing | Inlaat , Uitlaat |
| Productnaam | Nokkastok |
| Stuks | Elk |
| Merk | HOT CAMS |
| Uitlaatduur Imperiaal | 250° |
