HOT CAMS - CAM SHIM KIT KTM 8.90MM - 09250332
95,65incl. BTW
95,65incl. BTW

95,65incl. BTW
| Type | Ventiel |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Metrische klepplaatdikte | 1,72 mm - 2,60 mm |
| Klep Dorpel Dikte | 1,72 mm - 2,60 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 8,90 mm |
| Buitendiameter | 8,90 mm |
| Materiaal | 4140 Staal |
|---|---|
| Productnaam | Onderlegplaten Kit |
| Kleur/Afwerking | Staal |
| Stuks | Kit |
| Merk | HOT CAMS |
| Rijstijl | Off-Road , ATV , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
