HOT CAMS - CAM STG 2 5247-2 - 09250702
444,35incl. BTW
444,35incl. BTW

444,35incl. BTW
| Type | Fase 2 |
|---|---|
| Inlaatnok lijn gemonteerd Imperial | 107° |
| Inname Duur Imperiaal | 223° |
| Exhaust Lobe Centerline Imperial | 106° |
| Inname Hefvermogen | 8,51 mm |
| Uitlaatliftmeting | 8,51 mm |
| Middellijn Inlaatlob | 107° |
| Uitlaatlob Middellijn | 106° |
| Inlaatduur | 223° |
| Uitlaatduur | 223° |
| Uitlaatlift | 8,51 mm |
|---|---|
| Intakelift | 8,51 mm |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Toepassing | Inlaat , Uitlaat |
| Productnaam | Nokkastok |
| Stuks | Elk |
| Merk | HOT CAMS |
| Uitlaatduur Imperiaal | 223° |
