HOT CAMS - CAM TRX400EX STAGE 2 - 09250068
391,54incl. BTW
391,54incl. BTW

391,54incl. BTW
| Type | Fase 2 |
|---|---|
| Inlaatnok lijn gemonteerd Imperial | 106° |
| Inname Duur Imperiaal | 254° |
| Exhaust Lobe Centerline Imperial | 104,250° |
| Inname Hefvermogen | 9,00 mm |
| Uitlaatliftmeting | 8,90 mm |
| Middellijn Inlaatlob | 106° |
| Uitlaatlob Middellijn | 104,250° |
| Inlaatduur | 254° |
| Uitlaatduur | 248.500° |
| Uitlaatlift | 8,90 mm |
|---|---|
| Intakelift | 9,00 mm |
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Toepassing | Inlaat , Uitlaat |
| Productnaam | Nokkastok |
| Stuks | Elk |
| Merk | HOT CAMS |
| Uitlaatduur Imperiaal | 248,500° |
