HOT CAMS - CAM YFM350 STG 2 - 09250090
378,34incl. BTW
378,34incl. BTW

378,34incl. BTW
| Type | Fase 2 |
|---|---|
| Inlaatnok lijn gemonteerd Imperial | 115° |
| Inname Duur Imperiaal | 262° |
| Exhaust Lobe Centerline Imperial | 104° |
| Inname Hefvermogen | 10,00 mm |
| Uitlaatliftmeting | 10,00 mm |
| Middellijn Inlaatlob | 115° |
| Uitlaatlob Middellijn | 104° |
| Inlaatduur | 262° |
| Uitlaatduur | 254° |
| Uitlaatlift | 10,00 mm |
|---|---|
| Intakelift | 10,00 mm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Toepassing | Inlaat , Uitlaat |
| Productnaam | Nokkastok |
| Stuks | Elk |
| Merk | HOT CAMS |
| Uitlaatduur Imperiaal | 254° |
