HOT CAMS - CAMS KAWASAKI - 09250047
585,14incl. BTW
585,14incl. BTW

585,14incl. BTW
| Type | Fase 1 |
|---|---|
| Inname Duur Imperiaal | 214° |
| Exhaust Lobe Centerline Imperial | 98.500° |
| Inname Hefvermogen | 7,90 mm |
| Uitlaatliftmeting | 6,70 mm |
| Middellijn Inlaatlob | 102° |
| Uitlaatlob Middellijn | 98.500° |
| Inlaatduur | 214° |
| Uitlaatduur | 205° |
| Uitlaatlift | 6,70 mm |
|---|---|
| Intakelift | 7,90 mm |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Toepassing | Inlaat , Uitlaat |
| Productnaam | Nokkastok |
| Stuks | Set |
| Merk | HOT CAMS |
| Uitlaatduur Imperiaal | 205° |
