HOT CAMS - CAMSHAFT SINGLE CAM HONDA - 09251593
449,96incl. BTW
449,96incl. BTW

449,96incl. BTW
| Type | Fase 1 |
|---|---|
| Exhaust Lobe Centerline Imperial | 102,150° |
| Uitlaatliftmeting | 9.910 mm |
| Middellijn Inlaatlob | 102.380° |
| Uitlaatlob Middellijn | 102,150° |
| Inlaatduur | 246° |
| Uitlaatduur | 257° |
| Uitlaatlift | 9.910 mm |
| Intakelift | 10.410 mm |
|---|---|
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Toepassing | Inlaat , Uitlaat |
| Productnaam | Nokkastok |
| Stuks | Elk |
| Merk | HOT CAMS |
| Inlaatnok lijn gemonteerd Imperial | 102.380° |
