HOT CAMS - EXHAUST VALVE STEEL - 09262908
80,86incl. BTW
80,86incl. BTW

80,86incl. BTW
| Merk | HOT CAMS |
|---|---|
| Kopdiameter Metrisch | 29.000 mm |
| Stuurstamdiameter | 4.960 mm |
| Hoofddiameter | 29.000 mm |
| Rijstijl | Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren , Niveau 2 |
| Lengtemaat | 81.000 mm |
| Toepassing | Uitlaat |
|---|---|
| Lengte | 81.000 mm |
| Materiaal | Staal |
| Productnaam | Ventiel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Metrische Stamdiameter | 4,960 mm |
