HOT CAMS - EXHAUST VLVE STEEL - 09262904
51,76incl. BTW
51,76incl. BTW

51,76incl. BTW
| Merk | HOT CAMS |
|---|---|
| Kopdiameter Metrisch | 31.000 mm |
| Stuurstamdiameter | 4.970 mm |
| Hoofddiameter | 31.000 mm |
| Lengtemaat | 84.000 mm |
| Toepassing | Uitlaat |
| Lengte | 84.000 mm |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Productnaam | Ventiel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Metrische Stamdiameter | 4,970 mm |
