HOT CAMS - HOT CAM RAPTOR STAGE 1 - YFM660S1A
384,95incl. BTW
384,95incl. BTW

384,95incl. BTW
| Type | Fase 1 |
|---|---|
| Inlaatnok lijn gemonteerd Imperial | 106° |
| Inname Duur Imperiaal | 254° |
| Exhaust Lobe Centerline Imperial | 106° |
| Inname Hefvermogen | 8,50 mm |
| Uitlaatliftmeting | 9,40 mm |
| Middellijn Inlaatlob | 106° |
| Uitlaatlob Middellijn | 106° |
| Inlaatduur | 254° |
| Uitlaatduur | 246° |
| Uitlaatlift | 9,40 mm |
|---|---|
| Intakelift | 8,50 mm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Toepassing | Inlaat , Uitlaat |
| Productnaam | Nokkastok |
| Stuks | Elk |
| Merk | HOT CAMS |
| Uitlaatduur Imperiaal | 246° |
