HOT CAMS - HOT CAM RAPTOR STAGE 2 - YFM660S2A
365,14incl. BTW
365,14incl. BTW

365,14incl. BTW
| Type | Fase 2 |
|---|---|
| Inlaatnok lijn gemonteerd Imperial | 106° |
| Inname Duur Imperiaal | 246° |
| Exhaust Lobe Centerline Imperial | 104° |
| Inname Hefvermogen | 9,75 mm |
| Uitlaatliftmeting | 10,28 mm |
| Middellijn Inlaatlob | 106° |
| Uitlaatlob Middellijn | 104° |
| Inlaatduur | 246° |
| Uitlaatduur | 259° |
| Uitlaatlift | 10,28 mm |
|---|---|
| Intakelift | 9,75 mm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Toepassing | Inlaat , Uitlaat |
| Productnaam | Nokkastok |
| Stuks | Elk |
| Merk | HOT CAMS |
| Uitlaatduur Imperiaal | 259° |
