HOT CAMS - HOT CAM STAGE 2 - 09250024
441,05incl. BTW
441,05incl. BTW

441,05incl. BTW
| Type | Fase 2 |
|---|---|
| Inname Duur Imperiaal | 248° |
| Exhaust Lobe Centerline Imperial | 104.500° |
| Inname Hefvermogen | 10,10 mm |
| Uitlaatliftmeting | 8,80 mm |
| Middellijn Inlaatlob | 112° |
| Uitlaatlob Middellijn | 104.500° |
| Inlaatduur | 248° |
| Uitlaatduur | 270° |
| Uitlaatlift | 8,80 mm |
|---|---|
| Intakelift | 10,10 mm |
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Toepassing | Inlaat , Uitlaat |
| Productnaam | Nokkastok |
| Stuks | Elk |
| Merk | HOT CAMS |
| Inlaatnok lijn gemonteerd Imperial | 112° |
