HOT CAMS - HOT CAM XR600 - XR600S1A
360,45incl. BTW
360,45incl. BTW

360,45incl. BTW
| Type | Fase 1 |
|---|---|
| Inname Duur Imperiaal | 258° |
| Inname Hefvermogen | 8,80 mm |
| Uitlaatliftmeting | 8,80 mm |
| Inlaatduur | 258° |
| Uitlaatduur | 258° |
| Uitlaatlift | 8,80 mm |
| Intakelift | 8,80 mm |
|---|---|
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Toepassing | Inlaat , Uitlaat |
| Productnaam | Nokkastok |
| Stuks | Elk |
| Merk | HOT CAMS |
| Uitlaatduur Imperiaal | 258° |
