HOT CAMS - HOT CAM XR650 STAGE 1 - XR650S1A
399,24incl. BTW
399,24incl. BTW

399,24incl. BTW
| Type | Fase 1 |
|---|---|
| Inlaatnok lijn gemonteerd Imperial | 109° |
| Inname Duur Imperiaal | 254° |
| Exhaust Lobe Centerline Imperial | 105° |
| Inname Hefvermogen | 9.260 mm |
| Uitlaatliftmeting | 9,210 mm |
| Middellijn Inlaatlob | 109° |
| Uitlaatlob Middellijn | 105° |
| Inlaatduur | 254° |
| Uitlaatduur | 251° |
| Uitlaatlift | 9.210 mm |
|---|---|
| Intakelift | 9.260 mm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Toepassing | Inlaat , Uitlaat |
| Productnaam | Nokkastok |
| Stuks | Elk |
| Merk | HOT CAMS |
| Uitlaatduur Imperiaal | 251° |
