HOT CAMS - HOT CAM XR650 STAGE 2 - XR650S2A
425,19incl. BTW
425,19incl. BTW

425,19incl. BTW
| Type | Fase 2 |
|---|---|
| Inlaatnok lijn gemonteerd Imperial | 107° |
| Inname Duur Imperiaal | 265° |
| Exhaust Lobe Centerline Imperial | 103° |
| Inname Hefvermogen | 9.570 mm |
| Uitlaatliftmeting | 9.510 mm |
| Middellijn Inlaatlob | 107° |
| Uitlaatlob Middellijn | 103° |
| Inlaatduur | 265° |
| Uitlaatduur | 260° |
| Uitlaatlift | 9.510 mm |
|---|---|
| Intakelift | 9.570 mm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Toepassing | Inlaat , Uitlaat |
| Productnaam | Nokkastok |
| Stuks | Elk |
| Merk | HOT CAMS |
| Uitlaatduur Imperiaal | 260° |
