HOT CAMS - INTAKE VALVE STEEL - 09262909
60,38incl. BTW
60,38incl. BTW

60,38incl. BTW
| Merk | HOT CAMS |
|---|---|
| Kopdiameter Metrisch | 36.000 mm |
| Stuurstamdiameter | 4.980 mm |
| Hoofddiameter | 36.000 mm |
| Rijstijl | Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren , Niveau 2 |
| Lengtemaat | 82.000 mm |
| Toepassing | Inlaat |
|---|---|
| Lengte | 82.000 mm |
| Materiaal | Staal |
| Productnaam | Ventiel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Metrische Stamdiameter | 4,980 mm |
