HOT CAMS - SHIM KIT 10MM OD - 09250726
120,94incl. BTW
120,94incl. BTW

120,94incl. BTW
| Type | Ventiel |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Metrische klepplaatdikte | 1,85 mm - 3,25 mm |
| Klep Dorpel Dikte | 1,85 mm - 3,25 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 10,00 mm |
| Buitendiameter | 10,00 mm |
| Materiaal | 4140 Staal |
|---|---|
| Productnaam | Onderlegplaten Kit |
| Kleur/Afwerking | Staal |
| Stuks | Kit |
| Merk | HOT CAMS |
| Rijstijl | Off-Road , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
