HOT CAMS - VALVE INTAKE STEEL - 09263102
41,64incl. BTW
41,64incl. BTW

41,64incl. BTW
| Merk | HOT CAMS |
|---|---|
| Kopdiameter Metrisch | 34.400 mm |
| Stuurstamdiameter | 5.470 mm |
| Hoofddiameter | 34.400 mm |
| Rijstijl | UTV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren , Niveau 2 |
| Lengtemaat | 95.850 mm |
| Toepassing | Inlaat |
|---|---|
| Lengte | 95.850 mm |
| Materiaal | Staal |
| Productnaam | Ventiel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Metrische Stamdiameter | 5.470 mm |
