HOT CAMS - VALVE SHIM 5PK 13X2.70 - 09262334
14,30incl. BTW
14,30incl. BTW

14,30incl. BTW
| Type | Ventiel |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Metrische klepplaatdikte | 2,70 mm |
| Klep Dorpel Dikte | 2,70 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 13.00 mm |
| Buitendiameter | 13,00 mm |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Productnaam | Tussenschijf |
| Stuks | 5-Pack |
| Merk | HOT CAMS |
| Rijstijl | UTV , Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport , Sneeuw , Watervaartuig |
