HOT CAMS - VALVE SHIM 5PK 7.48X1.25 - 09261303
12,40incl. BTW
12,40incl. BTW

12,40incl. BTW
| Type | Ventiel |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Metrische klepplaatdikte | 1,25 mm |
| Klep Dorpel Dikte | 1,25 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 7,48 mm |
| Buitendiameter | 7,48 mm |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Productnaam | Tussenschijf |
| Stuks | 5-Pack |
| Merk | HOT CAMS |
| Rijstijl | Off-Road , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
