HOT CAMS - VALVE SHIM 5PK 9.48X1.60 - 09261380
11,27incl. BTW
11,27incl. BTW

11,27incl. BTW
| Type | Ventiel |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Metrische klepplaatdikte | 1,60 mm |
| Klep Dorpel Dikte | 1,60 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 9.48 mm |
| Buitendiameter | 9,48 mm |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Productnaam | Tussenschijf |
| Stuks | 5-Pack |
| Merk | HOT CAMS |
| Rijstijl | Off-Road , ATV , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
