ITP - Coyote 255/100R15 M/C MST (35x - 03201011
387,48incl. BTW
387,48incl. BTW

387,48incl. BTW
| Merk | ITP |
|---|---|
| Standaard | Niet gecertificeerd voor gebruik op openbare wegen (NHS) |
| Profieldiepte | 17,46 mm (22/32") |
| Bandediameter EU | 35 |
| Maximale Bandzitting PSI | 36 |
| Richtingsprofiel | Nr. |
| Aanbevolen Werkdruk PSI | Zie de gebruikershandleiding van het voertuig |
| Fabrikant Aangeraden Maximale Wielbreedte | 8,5" |
| Fabrikant aanbevolen minimale wielbreedte | 6" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | UTV |
| Bandenmaat | 35x10R15 |
| Profildiepte Imperiaal | 22/32" |
| Laag Rating | 8-laags |
| Marktsegment | UTV |
|---|---|
| Stijl | Gemiddeld Terrein , Ruw terrein , Modder , Woestijn , Sneeuw , All-terrain |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Banden |
| Montagepositie | Voor/Achter |
| Velg Diameter | 15 |
| Breedte | 10" |
| Breedte_EU | 10 |
| Type Buis | Zonder Binnenband |
| Constructie | R (Radiaal) |
| Bandenmaat_EU | 35x10R15 |
| Velgdiameter EU | 15 |
| Profiel/Model | Coyote |
| Profondte van het profiel | 17,46 mm |
