ITP - WHEEL 14X7 4/136 5+2 | ET +40M - 02301338
232,62incl. BTW
232,62incl. BTW

232,62incl. BTW
| Merk | ITP |
|---|---|
| Laadcapaciteitsmetric | 544 kg |
| Rijstijl | UTV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Ladingcapaciteit | 544 kg (1200 lb) |
| Wiel Offset | 5+2 (+40 mm) |
| Boltpatroon | 4/137 |
| Velg Diameter | 14" |
| Velgbreedte | 7" |
| Basisafwerking | Mat |
|---|---|
| Model | Inertie |
| Grootte | 14x7 |
| Montagepositie | Voor/Achter |
| Productnaam | Wiel |
| Kleur/Afwerking | Mat , Brons |
| Basiskleur | Bruin |
| Stuks | Elk |
| Laadcapaciteit imperiaal | 1200 lb |
