ITP - WHEEL INERTIA BEADLOCK 15X7 4/ - 02301111
265,14incl. BTW
265,14incl. BTW

265,14incl. BTW
| Merk | ITP |
|---|---|
| Wiel Offset | 5+2 (+40 mm) |
| Boltpatroon | 4/137 |
| Velg Diameter | 15 |
| Velgbreedte | 7" |
| Basisafwerking | Mat |
| Model | Inertie |
| Grootte | 15x7 |
|---|---|
| Montagepositie | Voor/Achter |
| Productnaam | Wiel |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Mat , Gemachineerd |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Ladingcapaciteit | 544 kg (1200 lb) |
