ITP - Mud Lite XL AT26x9-12 (230/75- - 03200368
145,66incl. BTW
145,66incl. BTW

145,66incl. BTW
| Merk | ITP |
|---|---|
| Bandenmaat_EU | 26x9-12 |
| Belastings-/Snelheidsindex | 49F |
| Velgdiameter EU | 12 |
| Profiel/Model | Modder Lite XL |
| Laag Rating | 3-laags |
| Bandediameter EU | 26 |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Bandenmaat | 26 x 9-12 |
| Constructie | Bias |
| Aspect ratio | 75 |
|---|---|
| Stijl | Modder |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Banden |
| Kenmerken | E-Gemarkeerd |
| Velg Diameter | 12" |
| Breedte | 9" |
| Breedte_EU | 9 , 230 |
| Type Buis | Zonder Binnenband |
| Banden Diameter | 26" |
