ITP - Terra Cross R/T 205/75R14 M/C - 03201329
120,49incl. BTW
120,49incl. BTW

120,49incl. BTW
| Merk | ITP |
|---|---|
| Bandenmaat | 26x8R14 |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Bandediameter EU | 26 |
| Laag Rating | 6-Laags |
| Profiel/Model | Terracross R/T XD |
| Velgdiameter EU | 14 |
| Bandenmaat_EU | 26x8R14 |
| Constructie | R (Radiaal) |
| Aspect ratio | 75 |
| Type Buis | Zonder Binnenband |
|---|---|
| Breedte_EU | 8 , 205 |
| Breedte | 8" |
| Velg Diameter | 14" |
| Kenmerken | E-Gemarkeerd |
| Productnaam | Banden |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Modder , Zand , Sneeuw |
| Banden Diameter | 26" |
