ITP - Terra Cross R/T 255/65R12 (25x - 03200372
158,17incl. BTW
158,17incl. BTW

158,17incl. BTW
| Merk | ITP |
|---|---|
| Bandenmaat_EU | 25x10R12 , 255/65R12 |
| Belastings-/Snelheidsindex | 50F |
| Velgdiameter EU | 12 |
| Profiel/Model | Terracross R/T XD |
| Laag Rating | 6-Laags |
| Bandediameter EU | 25 |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Bandenmaat | 25 x 10R12 |
| Constructie | R (Radiaal) |
| Aspect ratio | 65 |
|---|---|
| Stijl | Modder , Zand , Sneeuw |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Banden |
| Kenmerken | E-Gemarkeerd |
| Velg Diameter | 12" |
| Breedte | 10" |
| Breedte_EU | 10 , 255 |
| Type Buis | Zonder Binnenband |
| Banden Diameter | 25" |
