ITP - Terra Cross R/T AT26x9-12 (230 - 03201205
129,37incl. BTW
129,37incl. BTW

129,37incl. BTW
| Merk | ITP |
|---|---|
| Constructie | Bias |
| Bandenmaat_EU | 26x9-12 |
| Belastings-/Snelheidsindex | 49F |
| Velgdiameter EU | 12 |
| Profiel/Model | Terracross R/T XD |
| Bandediameter EU | 26 |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Bandenmaat | 26 x 9-12 |
| Aspect ratio | 80 |
| Type Buis | Zonder Binnenband |
|---|---|
| Stijl | Modder , Zand , Sneeuw |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Banden |
| Kenmerken | E-Gemarkeerd |
| Velg Diameter | 12" |
| Breedte | 9" |
| Positie | Voor/Achter |
| Breedte_EU | 9 , 230 |
| Banden Diameter | 26" |
