ITP - WHEEL TORNADO 14X7 4/136 5+2 M - 02300776
205,71incl. BTW
205,71incl. BTW

205,71incl. BTW
| Type | Standaard Rand |
|---|---|
| Wiel Offset | 52 |
| Ladingcapaciteit | 544 kg (1200 lb) |
| Ventielsteel geïnstalleerd | TR-412 |
| Klepsteel kern koppel specificatie | 2,5 lb/in |
| Geïnstalleerde klepstengellengte | 0,88 |
| Geïnstalleerde klepstamdiameter | 0,453 |
| Geïnstalleerd klepstammateriaal | Rubber |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Laadcapaciteitsmetric | 544 kg |
| Boltpatroon | 4/137 |
| Velg Diameter | 14" |
| Velgbreedte | 7" |
|---|---|
| Merk | ITP |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Mat , Gefreesd |
| Productnaam | Wiel |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Montagepositie | Voor/Achter |
| Grootte | 14x7 |
| Model | Tornado |
| Basisafwerking | Mat |
| Laadcapaciteit imperiaal | 1200 lb |
