ITP - WHEEL HURRICANE 15X7 4/156 4+3 - 02300718
199,23incl. BTW
199,23incl. BTW

199,23incl. BTW
| Merk | ITP |
|---|---|
| Wiel Offset | 43 |
| Ladingcapaciteit | 544 kg (1200 lb) |
| Ventielsteel geïnstalleerd | TR-412 |
| Klepsteel kern koppel specificatie | 2,5 lb/in |
| Geïnstalleerde klepstengellengte | 0,88 |
| Geïnstalleerde klepstamdiameter | 0,453 |
| Geïnstalleerd klepstammateriaal | Rubber |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Laadcapaciteitsmetric | 544 kg |
| Boltpatroon | 4/156 |
| Velg Diameter | 15 |
|---|---|
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Mat |
| Productnaam | Wiel |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Montagepositie | Voor/Achter |
| Grootte | 15x7 |
| Model | Orkaan |
| Basisafwerking | Mat |
| Velgbreedte | 7" |
| Laadcapaciteit imperiaal | 1200 lb |
