ITP - WHEEL MOMENTUM 14X7 4/110 4+3 - 02301308
179,94incl. BTW
179,94incl. BTW

179,94incl. BTW
| Merk | ITP |
|---|---|
| Wiel Offset | 4+3 (+10 mm) |
| Boltpatroon | 4x110 |
| Velg Diameter | 14" |
| Velgbreedte | 7" |
| Basisafwerking | Glans |
| Model | Momentum |
| Grootte | 14x7 |
|---|---|
| Montagepositie | Voor/Achter |
| Materiaal | Aluminium |
| Productnaam | Wiel |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Glans , Gefreesd |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Ladingcapaciteit | 544 kg (1200 lb) |
